фото ШАКТІ Безмежна енергія «Шакті»

Мистецтво танцю завжди причаровує своїм неповторним і багатим світом. Танець передає почуття, думки, розповідає рухами цілі історії життя… Танець може викликати суперечливі емоції: подарувати радість творчого піднесення або навіяти сумні спогади. Єдине завжди одне: мистецтво танцю нікого не залишає байдужим: ні того хто його виконує, ні того, хто споглядає.

Сьогодні око глядача дивують різноманітні жанри хореографічного мистецтва. Бальна, класична, народна чи сучасна хореографія має своє сценічне покликання та персональне значення.

В нашім місті творчо працюють різноманітні хореографічні колективи, які радують очі глядачів на всіх міських святах, акціях, фестивалях. Один з таких колективів – ансамбль естрадного танцю «Шакті», що працює на базі загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5. Цього року ансамблю виповнюється 16 років. Керує колективом надзвичайно творча особистість – Захарова Ольга Анатоліївна, яка вміло поєднує посаду заступника директора з виховної роботи ЗОШ № 5, вчителя англійської мови зі справою всього її життя – її колективом.

В перекладі із санскриту «Шакті» означає «Всесвітня жіноча енергія». Саме з такою назвою близько 16 років тому вперше вийшов ансамбль на міську сцену і швидко завоював прихильність глядацької аудиторії. Протягом свого творчого шляху вихованцями ансамблю було показано глядачу 156 танцювальних номерів!

Колектив має в своєму активі п’ять абсолютних перемог в обласних та Всеукраїнських хореографічних конкурсах. Звичайно, що життя будь-якого танцювального колективу є повноцінним, коло його творчі доробки можуть оцінити поважні експерти та побачити вихованці інших танцювальних колективів не тільки нашого міста.

Оскільки діяльність колективу не є комерційною, то коштів на поїздки та участь у різноманітних фестивалях, (до участі у яких, до речі, неодноразово запрошувався «Шакті»), часто не є можливими. Через брак фінансів ансамблю не пощастило взяти участь і у Міжнародному фестивалі хореографічного мистецтва в м. Ялта, конкурсний відбір до якого вихованці ансамблю пройшли на відмінно.

На щастя, цього року колективу двічі пощастило показати свої вміння в м. Житомирі. Учасники ансамблю дивували своїми номерами на обласному святі «Обжинки». До речі, виступ колективу був високо оцінений не тільки таким видатним майстром хореографічного мистецтва, як народним артистом України Рафаїлом Малиновським, а й керівником дитячого танцювального колективу світового рівня «Сонечко» Миколою Гузуном.

Окрилені підтримкою таких знаних у світі хореографії людей, вихованці Ансамблю естрадного танцю «Шакті» взяли участь в обласному молодіжному фестивалі «Великодні дзвони», що проходив у м. Житомирі 21 квітня цього року.

32 танцювальних колективи різних жанрів брали участь у багатогодинному марафоні. І лише наш «Шакті» виборов абсолютне перше місце!!! На конкурсі колектив представляв дві композиції, що давно завоювали прихильність міської аудиторії: «Токката і фуга Баха» та «Гойдалка». Головою журі була відзначена неповторність сценічного задуму номерів, високий рівень виконавської майстерності, та неперевершені костюми. (Слід додати, що життєдіяльність колективу є результатом спільної творчої співпраці родини Захарових: брат керівника є музичним продюсером, мати – дизайнером костюмів.)


ФОТОГАЛЕРЕЯ “ШАКТІ”

Кiлькiсть переглядiв: 255

Коментарi

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031