Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5


/Files/images/Школа2.png

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

/Files/images/vtannya_z_nr/IMG_20201218_162341.jpgНовоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 щиро вітає з Різдвом Христовим та Новим 2021 роком!

Рік 2020-й був позначений різними подіями – приємними, хвилюючими, часто тривожними. Цей рік змінив нас усіх. Та разом ми вчилися працювати в нових умовах. Освоївши новітні технології, ми стали більше цінувати живе спілкування. Але разом з тим зрозуміли, що навчання – це не місце, а процес, який потребує зусиль і відповідальності.

Незважаючи на складні обставини, віримо, що вони лише тимчасові. Нам вдалося багато зробити на шляху до осучаснення шкільного освітнього середовища. Ми доклали багато зусиль, щоб зробити його більш безпечним та комфортним.

Висловлюємо щиру подяку учням, педагогам, батькам, управлінню освіти і науки міської ради, екс – депутататам міської ради О.Стаднику та В.Федорчуку, депутату новообраної міської ради І. Олійнику, ТОВ «Рубін», ТОВ «Епіцентр»,

ПП «Моноліт – індустрія», просто щирим друзям - всім, хто наполегливою щоденною роботою сприяв становленню іміджу нашої школи, допомагав та підтримував у реалізації наших задумів та справ.

А у новий 2021 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Упевнені, що наша згуртованість, співпраця будуть плідними і надалі та дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення.

Нехай у новому році вас наповнять нові сили, нові ідеї, нові задуми! Бажаємо всім міцного здоров’я, високих цілей, безперечних успіхів і вагомих здобутків і перемог! Добра і щастя вам у році новому, Божого благословення, позитивних яскравих емоцій, щасливих подій, тепла і добробуту кожній родині.

Запрошуємо переглянути вітальне відео від учнів 10 класу https://www.facebook.com/100024719925531/videos/845457466288243

/Files/images/vtannya_z_nr/IMG_20201223_100306.jpg


/Files/photogallery/Сovid - 19.jpg

До уваги учнів та батьків!

Оприлюднена постанова Кабінету Міністрів України №1100 від 11 листопада 2020 року. Пункт 15-16 даної постанови стосується організації освітнього процесу , в тому числі в закладах загальної середньої освіти. Згідно пункту 15 забороняється «відвідування закладів освіти учнями кількістю більше як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти». Тобто, школи працюють в очному режимі.

Згідно пункту 16 забороняється «відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти».

У зв’язку з тим, що кількість учнів, які відвідують заняття у кожному класі станом на 13.11 2020 не перевищує норму, введення змішаного навчання відтерміновується.

Просимо батьків відповідально поставитись до дотримання дитиною санітарно - епідеміологічних вимог, не відправляти до школи дітей з ознаками ГРВІ, а у разі контакту з хворими на COVID, залишати дитину на самоізоляції. Про причини відсутності та факти самоізоляції повідомляти класного керівника.

/Files/images/ok/ОК.jpg

З 15 жовтня по 28 жовтня школа перебуватиме на канікулах

У зв’язку з загостренням епідемічної ситуації в Україні, враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо встановлення канікул з 15 жовтня 2020 року незалежно від кольору карантинної території, рекомендацій управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), створення безпечних умов під час проведення
місцевих виборів осінні канікули в школі розпочнуться з 15.10.2020 та триватимуть до 28.10.2020 року.

Цього року осінні канікули проходитимуть в особливих умовах. З 12 жовтня 2020 року на найближчі два тижні Новоград – Волинський віднесено до помаранчевої зони Тому нагадуємо про необхідність суворо дотримуватися правил поведінки під час карантинних обмежень.


Голосування за президента учнівського парламенту в новому форматі!

6 жовтня 2020 року відбулася найочікуваніша подія в житті учнівського парламенту – вибори президента. Цьому передувала ретельна підготовка. Адже цьогоріч вибори проходили за умов адаптивного карантину. У зв’язку з цим членами учнівського парламенту було прийнято рішення провести он-лайн голосування. Ничипорук Вероніка, учениця 10-го класу, переможниця обласної олімпіади з ІКТ, яка нарешті активно долучились до роботи парламенту, розробила інтернет - платформу, де було представлено програми кандидатів та форму для голосування. У виборах взяли участь учні 7-11 класів та педагоги школи, які зареєструвались напередодні виборів.
Цьогоріч представили свої передвиборчі програми аж шість кандидатів. Це учениці 10 класу Єлизавета Зандер та Вероніка Ничипорук та учні 9 класу Віталій Давидюк, Анна Ігнатович, Валерія Кульчицька та Вікторія Максимчук. Ви можете ознайомитись з ними за посиланням https://sites.google.com/u/0/d/1hXL4pPIT_Wt6BlhJp15vjx-UlAgB7OP1/edit
Інтрига щодо переможця тривала до останньої хвилини голосування. Зауважимо, що навіть були спроби втручання у виборчий процес сторонніх осіб, але організатори це відразу помітили.
Переможцем Виборів 2020 стала учениця 10 класу Єлизавета Зандер. Ліза - єдина серед кандидатів, хто брав участь у виборах вдруге. І на цей раз успішно!
Учнівський та педагогічний колективи вітають Зандер Єлизавету з перемогою ! Бажаємо успіху у створенні та розвиту успішного, демократичного учнівського самоврядування!

/Files/images/IMG-36eaad79ee6b8f9b00d98be1aee03bb0-V (1).jpg


День знань – найочікуваніше свято року!

Хто з нас міг би уявити, що День знань стане найочікуванішим святом року. Цього дня чекали всі: учні, тому що засумували за друзями, веселими іграми на перервах, смачними булочками в шкільному буфеті і навіть за вчителями; учителі , тому що без живого спілкування з дітьми, без допитливих очей учнів, без їх пустощів та серйозних вчинків професія вчителя стає нецікавою; батьки, тому що мали нагоду усвідомити, що всі ми - і батьки, і вчителі, «пливемо в одному човні», і краще виходить тоді, коли ми розуміємо та підтримуємо один одного. Ми розпочали новий навчальний рік! Розпочали без традиційних лінійок, від яких відмовились ще два роки тому. Найбільше вітань цього дня отримали першокласники, трохи розгублені, трохи кумедні, але такі милі.

Ми розпочали новий навчальний рік! Розпочали без традиційних лінійок, від яких відмовились ще два роки тому. Найбільше вітань цього дня отримали першокласники, трохи розгублені, трохи кумедні, але такі милі. Одинадцятикласники весь день знімали кіно під назвою «Лайфхаки для першачків» з робочою назвою «Слушні поради для тих, кого вперше назвали школярем», який незабаром має з’явитися в Youtube, Facebook, Instagram та інших мережах.

Відсутність пишних урочистостей цьогоріч цілком замінили щирі усмішки друзів, хоч і під масками, гарний настрій та чудовий сонячний день. Найпопулярнішими місцями цього дня були фотозони. А світлини цілком передають святкову атмосферу.

/Files/images/IMG_20200901_121856.jpgШановні батьки!

Завершуються наші спільні хвилювання щодо того, яким буде навчання в новому навчальному році. 1 вересня діти обов’язково прийдуть до школи! Розпочнеться такий звичний для всіх очний навчальний процес. Від кожного з нас залежить, наскільки довго він триватиме.

Ми розробили Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантинних обмежень, який затвердимо на засіданні педагогічної ради 28 серпня. Працюючи над документом, ми врахували рекомендації ВООЗ, МОЗ, МОН, особливості будівлі нашої школи, кількість учнів, педагогів, обслуговуючого персоналу та багато інших аспектів. В найближчий час ви зможете познайомитись з ним на сайті школи, соціальних мережах.

Без вашої допомоги ми не зможемо зробити навчальний процес абсолютно безпечним. Просимо з розумінням поставитись до наших прохань.

Прохання 1. Забезпечте своїх власних дітей масками. Маски можуть бути як одноразові (тоді їх має бути дві на день), так і багаторазові. Не забудьте покласти zip пакетик, щоб зберігати в ньому маску в разі відсутності в ній потреби. А ще переконуйте свою дитину, що носіння маски в місцях загального користування (коридорах, бібліотеці тощо) уберігає не тільки її, але й вас від хвороби. Для учнів 1 – 4 класів маски є необов’язковими, але не заборонені.

Прохання 2.Ми забезпечимо можливість антисептичного та дезінфекційного режиму в школі, але перевірений "малесенький" антисептик в портфелі вашої дитини буде доречним. А ще діти мають знати, що антисептик – не іграшка! У когось він може викликати подразнення або алергічну реакцію.

Якщо ваша дитина навчається в початковій школі, безпечніше буде користуватися вологими антибактеріальними серветками.

Прохання 3. Давайте разом вчити наших дітей часто мити руки. Якщо ми навчимо їх цьому, тоді антисептик буде непотрібний.

Прохання 4. Згідно рекомендацій МОН, постійно будуть відкриті два входи до приміщення: центральний – для заходу учнів старшої та середньої школи; правий вхід – для учнів початкової школи. Просимо з розумінням поставитись до того, що батьки не допускатимуться в приміщення школи, лише в окремих випадках.

Прохання 5. Дуже просимо бути відповідальними батьками і не відправляти до школи дітей з ознаками ГРВІ та підвищеною температурою.

Прохання 6. Якщо ваша дитина належить до груп ризику, схильна до частих захворювань дихальних шляхів, вона може перебувати на дистанційному навчанні згідно поданої заяви.

І на останок! До Дня знань залишились лічені години! Нам дуже шкода, що ми не зможемо запросити вас у приміщення школи. Бережімо один одного!

Школа чекає на вас!

Заходи

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031